13-latek został bez koszulki, bo miał na niej „nieodpowiednie” napisy

Tego dnia rozgrywany był w Wąsewie mecz. Po meczu kibice jednego z ostrołęckich klubów zatrzymali chłopaka, który ubrany był w koszulkę Lecha Poznań. Poturbowali go i kazali mu się rozebrać z tej koszulki. Takie rzeczy się zdarzają, ale w tym przypadku kibice trafili na syna wysoko postawionego urzędnika służb mundurowych, który stwierdzi, że sprawy nie przepuści, i z tego co wiem, miało dojść do aresztowań – informację takiej treści otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.

Sprawdziliśmy. I coś jest na rzeczy.

Sierż. szt. Marzena Laczkowska, oficer prasowy KPP Ostrów Mazowiecka poinformowała nas, że ostrowscy kryminalni prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora w związku ze zdarzeniem do którego doszło 12 maja około godz. 19.00 między Wąsewem a Wysoczem. Według zgłoszenia z przejeżdżającego audi wysiadł nieznany mężczyzna i zerwał z 13-letniego chłopca koszulkę.

Wszystkie osoby mające wiedzę na temat w/w zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Ostrowi Maz. pod nr tel  29 746 92 28 lub dyżurnym KPP w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 29 746 92 00 – apeluje rzeczniczka policji.

Elżbieta Łukasiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce potwierdza, że Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi śledztwo w sprawie rozboju na Wiktorze S., do czego doszło 12 maja w rejonie miejscowości Wysocze, gm. Wasewo

W toku śledztwa ustalono, że przy użyciu bliżej nieustalonej przemocy wobec małoletniego Wiktora S. zabrano mu koszulkę marki „Macron” z barwami klubu Lech Poznań, powodując straty w wysokości 250 zł

W toku śledztwa wykonywane są czynności procesowe mające na celu wszechstronne wyjaśnienia zaistniałego zdarzenia, w tym przesłuchania małoletnich światków. W zależności od poczynionych ustaleń zostaną podjęte dalsze czynności śledcze. Na tym etapie postępowania innych informacji z akt sprawy nie możemy udzielić. Jeśli będzie to tylko możliwe, poinformujemy opinie publiczną o szczegółach postępowania – mówi Elżbieta Łukasiewicz.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Brak

Brawo kibice sławiący miasto Ostroleka.
Może teleexpres o was kibice opowie.
Macie odwagę podnosić rękę na dzieciaka ? Idź poddaj sie dobrowolnie karze jedyne co możesz zrobić dla miasta klubu siebie. Czy Pan Kamerka mógłby zabrać głos w tej sprawie wiemy ze Pan wie.

Babel

No to się doigrali

2
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x