11 stron o obowiązkach wiceprezydenta. Parafrazując:”Miłej lektury Przyjaciele”

Jaki zakres obowiązków ma wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski. Co nadzoruje? Jakie projekty realizuje? Jakie środki pozyskał? Jaka jest rola wiceprezydenta w projekcie ,,Utworzenie Centrów Kompetencji Technologii Informacyjno – Komunikacyjnych w Ostrołęce (Polska) i Mosty (Białoruś)’’, i czy z tego tytułu Maciej Kleczkowski pobiera jakieś wynagrodzenie? – O to wszystko pytała radna Ewa Żebrowska-Rosak.

Po dwóch tygodniach oczekiwania pojawiła się odpowiedź: liczy ona aż 11 stron. Z samej obszerności wyjaśnień należy więc mniemać, że wiceprezydent jest osobą bardzo nieczasową, do tego stopnia, że rzadko bywa na sesjach i ciężko go spotkać w Urzędzie Miasta. Z samej odpowiedzi zaś wynika, ze głównie podpisuje różne dokumenty. Ale proszę zerknąć i samemu ocenić:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
koko

Wstyd , jak mozna udzielac takiej odpowiedzi.Czy mieszkancow ma sie za idiotow?Niech napisza co zrobil przez ten okres swojwgo panowania a nie co ma zapisane w tych regulaminach. Wstyd i hanba.

Hab

Potulski slabo

JaiTy

Jak już musiał odpowiedzieć lekceważąco to mógłby być bardziej lotny.

Vincenty

Żenująca lista. Połowy tych rzeczy nie zrobi nigdy bo nie będzie takiej potrzeby. A druga połowa będzie ograniczała się do podpisu a to potrwa max 2 dni w roku. A co z resztą czasu? Śniadania, teledyski…

Ja iona

Niech wyborcy kulika się wstydzą

Rafa

Kulik i jego ludzie mogli napisać bardziej szczegółowo : wstaje jak się obudzi, robi śniadanko, dociera do pracy, czasem bierze długopis, kieruje wzrok na kartkę, wytęża umysł, podpisuje, podejmuje trud odłożenia długopisu …. A ostatecznie – tego chcieliście Kulikowi wyborcy ? To macie!

Rich

Witam witam😊
Nawet nie ma co za dużo komentowac- wstaje rano i robi zboczone śniadanie, później chodzi ulicami w żółtej kurtce i się filmuje A popołudniu nagrywa albo rap albo disko z pola.
Grunt to tak robić żeby się nie narobić.
Dlaczego ludzie teraz nie piszą,że władza bierze kasę za nic A przy tym robi nam wszystkim wstyd.

Franio

Jaja ktoś sobie z nas robi.Pajac nie robi nic,przeciez w Urzedzie wszyscy o tym wiemy

Hihihihi

To zarobiony jest jak w WORD-zie.
Rozumiem, że widując go na zakupach w około godzi 12. w OBI, a innego dnia Kauflandzie,
to pracuje zdalnie na rzecz miasta.

hoho

łżesz

Wera

To była interpelacja do rzecznika czy do prezydenta? Statut miasta trzeba w ratuszu przeczytać .

Yeti

Na sesji ostatnio ( prawie 1,5 roku temu ) był aktywny gdy prezentował uchwałę o pensji prezydenta. Wyrwał prawie maksymalnie dla Kulika, choć ten nic prawie jeszcze dla miasta wtedy nie zrobił

Nina

Masz rację Yeti, oglądam sesje i faktycznie wtedy był aktywny gdy rwał kasę . Ale na mo nie napisali, że pensja prawie jak prezydentów Warszawy, Gdańska czy Krakowa

karenina

łżesz pensje są ta władza obniżyła po ambicjach poprzedników

Picca

Na oficjanle pismo jest oficjalna odpowiedz, a jak miało być „robi dobrą prace jest 500+ i 300+ „

Picca

I szkolna wyprawka oraz 13 i 14 emerytua