Tylko rezerwy Korony zagrają w weekend u siebie

W najbliższy weekend (25-26 maja) piłkarze IV-ligowej Korony oraz A-klasowego MZKS Narew 1962 zagrają mecze wyjazdowe. U siebie natomiast o mistrzostwo B-klasy zagrają rezerwy Korony. III-ligowe spotkanie piłkarek Jantaru zostało w ostatniej chwili przełożone na inny termin.

Zespół Korony, przegrywając dwa ostatnie mecze u siebie, na własne życzenie, wpadł w tarapaty. Ostrołęczanie są tuż nad strefą spadkową, a do tego kalendarz ostatnich spotkań w sezonie jest dla nich raczej niekorzystny. Już w najbliższą sobotę żółto-niebiescy zagrają na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki, i nie będą w tym meczu faworytem. Niestety po tym, co drużyna Korony pokazała w ostatnim meczu przeciwko Mławiance, trudno spodziewać się dobrego występu i zwycięstwa na wyjeździe z bardzo wymagający rywalem. Mecz rozpocznie się w sobotnie popołudnie 25 maja o godzinie 17.00.

W ostatniej kolejce drużyna MZKS Narew 1962 zremisowała u siebie z Konopianką Konopki 4:4. Jak widać, ostrołęczanie nie zapomnieli jak się strzela bramki, martwi natomiast ilość goli straconych. Nie zmienia to faktu, że niebiesko-czerwoni są obecnie najlepszą drużyną rundy wiosennej w A-klasie. W najbliższym meczu, jeżeli nie wydarzą się jakieś nadzwyczajne okoliczności, powinni wygrać i zainkasować trzy punkty. Mecz w Karolinowie z tamtejszą Koroną rozpocznie się w sobotę 25 maja o godzinie 16.00.

Mecz piłkarek Jantaru z Orlętami Baboszewo miał być rozegrany w sobotę 25 maja, ale został przełożony. Spotkanie odbędzie się za tydzień, w sobotę 1 czerwca na stadionie przy ulicy Witosa 1, początek o godzinie 11.00. Zwycięstwo ostrołęczanek w tym meczu będzie po prostu obowiązkiem.

W rywalizacji o mistrzostwo B-klasy rezerwy Korony zmierzą się z zespołem FC Różan. Wydaje się, że jest szansa na podreperowanie dorobku punktowego przez żółto-niebieskich. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielą 26 maja na stadionie przy ulicy Partyzantów 3, początek o godzinie 17.00.